rus
Варшава
11:04

Asystent ds. obsługi klienta w biurze tłumaczeń, EN/RU/PL в Варшаве

2 000 - 3 000 зл., полная занятость, высшее образование, без опыта работы
Semerikov Oleg, owner
на Флагма с 30 марта 2016

Описание вакансии

Języki to Twoja pasja?

Znasz płynnie język angielski w mowie i piśmie?

Chcesz rozwijać swoją karierę i zdobyć doświadczenie w dynamicznie rozwijającej się firmie na samodzielnym stanowisku?

Ta oferta jest dla Ciebie.

Poszukujemy osoby na stanowisko asystenta ds. obsługi klienta do pracy w biurze w samym centrum Warszawy. Oferujemy umowę o pracę na pełny etat. Nie wymagamy doświadczenia, mile widziani obcokrajowcy – absolwenci polskich uczelni.

Nasze oczekiwania:

- Dobra znajomość języka angielskiego i polskiego

- Podstawowa znajomość języka rosyjskiego oraz innego języka jest miłe widziana

- Otwartość i umiejętność nawiązywania relacji

- Wyższe wykształcenie lub status studenta

- Mile widziana znajomość branży translatorskiej

- Samodzielność, odpowiedzialność, kreatywność, zaangażowanie

Zadania:

- Osobista, telefoniczna oraz e-mailowa obsługa zleceń tłumaczeniowych (przysięgłych oraz specjalistycznych)

- Kontakt z naszymi tłumaczami i innymi podwykonawcami

- Nadzorowanie terminowości rozliczeń

- Pozyskiwanie nowych klientów

- Utrzymywanie dobrych relacji z klientami

- Budowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez udział w wydarzeniach branżowych takich jak konferencje, targi, itp.

- Sporadyczne tłumaczenie tekstów pod opieką profesjonalnych tłumaczy

Nasza oferta:

- Możliwość rozwoju zawodowego

- Przyjazna atmosfera pracy

- Praca w komfortowym biurze zlokalizowanym w centrum Warszawy

- Umowa o pracę

Prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego w języku angielskim

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz.U. Numer 133, poz 883 z późn. zm.)”

Обновлено: 24 февраля 2018, 11:12 2018-02-24
Все вакансии компании: 2
Похожие вакансии
полная занятость, без опыта работы, неполное высшее образование
Translators Family, Sp. z o.o., Варшава 24 фев 2018
полная занятость, опыт работы от 1 года, высшее образование
Vipol, Sp. z o.o., Варшава 10 сен
полная занятость
VAS Servis, Sp. z o.o., Варшава 6 авг
полная занятость, опыт работы от 1 года
Work, Sp. z o.o., Варшава 09:29
Работа за границей  112 000 вакансий
Откликнуться на вакансию